S.S. İzmit Sanayi Sitesi Kooperatifimizin web site adresi izmitsanayi.org`tur. Bu adresin dışındaki web siteleri Kooperatifimizin dışında ve Kooperatifimize bağlı olmayan kaynaklar tarafından açılmış, kötü amaçlı olarak kullanılabilmektedir. Sanayi Sitemize ait olmayan bu sitelerden oluşabilecek sorunlardan Kooperatifimiz sorumluluk kabul etmemektedir.
Tespit edilen web siteleri hakkında gerekli çalışmalar yapılacaktır. Önemle duyurulur!
Üye Girişi
Giriş

S.S. İzmit Sanayi Sitesi

MENU

Dorse Branda
Oto Motor Bakım & Onarım
LPG Dönüşüm Sistemleri
Oto Aksesuar & Yedek Parça
Oto Fren Bakım & Onarım
Motor Tamiri
Oto Ampül & Led Aksesuar
Ağır Taşıt Jant & Lastik
Oto Tamir & Bakım
Oto Aksesuar & Yedek Parça
Oto Yağ Değişimi ve Periyodik Bakım
Oto Şanzuman Bakım & Onarım
Oto Jant & Lastik
Oto Cam
Oto Kaporta Boya
Metal İş
Hakkımızda - S.S. İzmit Sanayi Sitesi / Kocaeli

HAKKIMIZDA

Sitemiz 1966 yılında Ömer Türkçakal Bulvarında (Eski Gölcük Yolu Üzerinde ) 411.936 m2 alan üzerine kuruldu. İzmit Belediyesi sınırları içinde kalan sitemizin Birinci kısmı 1983 yılında faaliyete geçti.Resmi açılışı 1985 yılında dönemin başbakanı Turgut ÖZAL tarafından yapıldı.İkinci bölüm işyerleri inşaatı 1989 da başladı ve 1997 de faaliyete geçti. Sitemizde üç değişik tipte 905 atölye,221 adet acenta satış işyeri,1 adet merkez idare binası,17 adet çayocağı,6 adet Büfe,Taksi durağı,Berber,Restaurant,Cami ve müştemilatı,Kanalizasyon pompa istasyonu,PTT ,Eczane gibi tesisler vardır.T.Halk Bankası,T.İş Bankası,Garanti Bankası ve Akbank’a ait 4 adet banka şubemiz vardır. Sitemizde yatay kat mülkiyeti kurulmuştur. Site içerisinde arsası kooperatifimizce tahsis edilen ve Milli Eğitim Bakanlığınca yaptırılan Mesleki Eğitim Merkezi, Devlet hastanesine bağlı çalışan poliklinik ve esnaflarımızın sorunları ile ilgilenen Madeni Eşya ve Sanatkarlar Odası bulunmaktadır.

Türkiye nin en büyük ve başarılı sanayi sitelerinden biri olan sitemizde çoğu firma yurt dışına büyük ölçüde ihracat yapmaktadır.BİZE ULAŞIN

Eski Gölcük Yolu Üzeri Körfez Sanayi Sitesi Merkez İdare Binası İZMİT

Site Kooperatif Telefonu : 0 262 335 03 90-96 (7hat)

izmitsanayi@hotmail.com.tr
FORM

GÖNDER

MarblingWeb Tasarım
MW - MarblingWeb Design