S.S. İzmit Sanayi Sitesi Kooperatifimizin web site adresi izmitsanayi.org`tur. Bu adresin dışındaki web siteleri Kooperatifimizin dışında ve Kooperatifimize bağlı olmayan kaynaklar tarafından açılmış, kötü amaçlı olarak kullanılabilmektedir. Sanayi Sitemize ait olmayan bu sitelerden oluşabilecek sorunlardan Kooperatifimiz sorumluluk kabul etmemektedir.
Tespit edilen web siteleri hakkında gerekli çalışmalar yapılacaktır. Önemle duyurulur!
Üye Girişi
Giriş

S.S. İzmit Sanayi Sitesi

MENU

Dorse Branda
Oto Motor Bakım & Onarım
LPG Dönüşüm Sistemleri
Oto Aksesuar & Yedek Parça
Oto Fren Bakım & Onarım
Motor Tamiri
Oto Ampül & Led Aksesuar
Ağır Taşıt Jant & Lastik
Oto Tamir & Bakım
Oto Aksesuar & Yedek Parça
Oto Yağ Değişimi ve Periyodik Bakım
Oto Şanzuman Bakım & Onarım
Oto Jant & Lastik
Oto Cam
Oto Kaporta Boya
Metal İş
Hizmetler - S.S. İzmit Sanayi Sitesi / Kocaeli

HİZMETLERİMİZGüvenlik

Sitemizin güvenlik hizmetleri 3 vardiya olarak, 24 adet silahlı özel güvenlik belgesi bulunan güvenlik personeli ile 24 saat kesintisiz olarak çalışmakta olup, site giriş ve çıkışları 3 ana kapıdan kontrollü olarak sağlanmaktadır.Sitemizde 4 adet devriye saati, 2 motosiklet aracı , 5 adet bisiklet ile site içi devriyede kullanılmaktadır. Site giriş kapılarımızda otomatik kapı sistemi mevcut olup, Sitemizde kurulu bulunan mobese sistemine bağlı 84 adet kamera ile sitemiz 24 saat izlenmektedir.

Terfi İstasyonu

Sitemizin tüm kanalizasyon atıkları bu merkezde dinlendirilip,çökeltilip arıtılarak 42 evler arıtma tesisine terfi edilmektedir.

Çöp Kamyonu

Çöp Kamyonu kooperatifimizin olup,hergün sitemizde ring seferi yapmaktadır.Çıkan atıklarımız İZEYDAŞ’a gönderilmektedir.

Fen İşleri

Teknik Personelimizin özverili çalışmaları ile sitemizde meydana gelen arızalar,çevre temizlikleri,ağaç budama yeşillendirme çalışmaları vb. ve sulama işlerinin tümü kendi imkanlarımızla karşılanmaktadır.

PTT

Mevcut PTT binası sitemizdeki esnafımızın posta hizmetlerini karşılamaktadır.Ayrıca Fatura tahsilatı ve maaş ödemesi işlemlerini de bu merkezden karşılanmaktadır.

Cami

Sitemizin cami kapasitesi 1500 kişiliktir. Camimizde doğalgazlı kalorifer ve klima mevcut olup kışın sıcak,yazın serin olarak ibadet yapılmaktadır. Camimizin kapasitesi özellikle Cuma günleri site esnafına cevap veremediğinden bahçe kısmına üstü kapalı sundurma bu sene yapılarak, faaliyete girmiş olup bu sorun çözülmüştür.

Eczane

Sitemizde çalışan esnafımızın,çalışanlarının ilaç ihtiyacını karşılar.SSK ,Bağkur ve sitemizdeki bankalar ve mesleki eğitim merkezi ile anlaşmaları mevcuttur.

Poliklinik

Sitemizde hizmet veren devamlı olarak doktoru,hemşiresi bulunan sağlık merkezimizden üyelerimiz,çalışanlar ve tüm esnafımız yararlanmaktadır.Bu sitemiz için çok önemli olup özellikle zaman kaybını engellemektedir.

Bankalar

Sitemiz içerisinde Garanti Bankası , İş Bankası , T.Halkbankası , Akbank şubeleri , sitemizin yakın çevresinde ise Yapı Kredi , Teb , Finans Bank olmak kaydı ile 7 adet banka bulunmaktadır.

Doğalgaz

Sitemizde doğalgaz mevcut olup,isteyen işyerleri ısıtma ve üretimde kullanmaktadır.

Elektrik

Sitemizin elektrik ihtiyacı SEDAŞ tarafından karşılanmaktadır. Sitemizde üretim yapan ve fazla elektrik kullanan firmalar daha ucuz elektrik alabilmeleri için kooperatif,sedaş ve ticaret odası işbirliği ile bir sözleşme imzalanarak daha uygun şartlarda elektrik temin etmeleri sağlandı.BİZE ULAŞIN

Eski Gölcük Yolu Üzeri Körfez Sanayi Sitesi Merkez İdare Binası İZMİT

Site Kooperatif Telefonu : 0 262 335 03 90-96 (7hat)

izmitsanayi@hotmail.com.tr
FORM

GÖNDER

MarblingWeb Tasarım
MW - MarblingWeb Design